top of page
חיפוש

איזה אושר לפתוח את הבוקר ככה..

עבדתי קשה בשבילה, חיכיתי לה המון אבל הכל היה משתלם מאוד. כשהגעתי הבוקר לקחת אותה כל כך התרגשתי, חיכיתי לרגע הזה. לאחוז בתעודה הזו בשתי ידי "שירלי קרבצוק רונן מורה לעיסוי שוודי" ואוו, שאפו עלי. כן לפעמים גם לי בא קצת "להשוויץ" על ההישגים הפרטיים שלי. למה? כי מאוד קשה לי לספר לך את סיפורי המקרה שאני מטפלת בהם יומיום בקליניקה שלי. כמה הם מוצלחים ומסייעים לאנשים רבים להירפא. הרבה שיחות טלפון אצלי מתחילות ככה:

במקרה הטוב, יהיה בוקר טוב ואם זה ממש חמור אז "שיר את פנויה עכשיו?? פליז תצילי אותי!!"

לפעמים אני שואלת, אם הלקוחה לא טעתה במספר והתכוונה להתקשר למד"א או משהו כזה..

הסיפורים מאחורי האנשים האלו הם פרטיים, מאחורי כל סיפור כזה עומדת מישהי.

נכון שאני תמיד אכתוב אותם בעילום שם, אבל לעיתים החשיפה אינה נעימה למטופלת שלי ולכן טובתה באה לפני פרסומים כאלה ואחרים, שלא נדבר כבר על אמון הדדי.

אז אחזור לנושא העיקרי שלי, אני גם מעסה רפואית בכירה, זה אומר שאני יודעת אנטומיה פיזיולוגיה ופתולוגיה, בקיצור את המבנה האנטומי של גוף האדם ואת כל השרירים שמצויים בו. למה? כי עיסוי רפואי נעשה על שרירים ואם לא אדע איפה הם שוכנים להם בגוף, איך למעשה יתבצע עיסוי רפואי? אז זהו כנראה שזה יהיה עיסוי מסוג אחר. בנוסף העיסוי הרפואי מטפל גם במחלות מסוימות, שאפשר לרפא אותן או להקל עליהן בזכות העיסוי הרפואי, אני גם מטפלת בנשים הרות מהטרימסטר השני להריון, דהיינו רק אחרי שההיריון שלהן מתייצב מותר העיסוי מבחינה רפואית. בנוסף, אני מאוד נחמדה ואפשר לשוחח איתי על כל דבר כמעט בעולם למעט החיים הפרטיים שלי שהם בגדר טאבו. החטטנות הזו יכולה לפעמים לשגע אותי.

אני מניחה שאם הייתי מדברת יותר על עצמי, אולי היה יותר קל להתחבר אלי. אבל אל תדאגי יש דברים שאני כן משתפת, פשוט לא פה. אני זוכרת שלפני שנתיים בערך עשיתי קורס פייסבוק ממומן, הדבר הראשון שנאמר לנו זה לכתוב על עצמנו, המשפחה שלנו, מאיפה באנו ועוד ועוד, כך למעשה עובדות היום כל הרשתות החברתיות. תמונות כל היום ומאות אלפי לייקים. אבל אני, יש לי אופי משלי, אני לא נכנעת בקלות למה שהסביבה אומרת לי. אני אוהבת לבחון את הדברים מנקודת המבט שלי ולבדוק אותם שוב. לשאול את עצמי האם הם מתאימים לי באמת או שממש התרצתי כשעשיתי אותם? ואלו שתי המסקנות שלקחתי איתי ואני מניחה אותן כאן לפנייך כטיפ לחיים מאושרים:


הראשונה, אם לקחתי את ההחלטה שלי ביודעין, הייתי שלמה עם רגע ההחלטה וכל מה שמשתמע ממנה

דהיינו ההשפעות העתידיות שלה, אז שיחקתי אותה בענק ולעולם לא תמצאי אותי אומרת שאני מצטערת עליה. למה? כי הרגשתי אותה בגוף שהיא נכונה לי וברגע הזה הבנתי שהחלטתי נכון.


השנייה, לקחתי החלטה שאני לא מרוצה ממנה, החלטתי אותה ממקום של לחץ חברתי משפחתי תקראי לזה איך שבא לך. מה שכן, היא לא באה ממקום שאני בחרתי אותה, לא היה לי זמן להשקיע בה מאמץ ומחשבה נוספת אבל, ככה החלטתי גם שהיא לא הרגישה נכון בגוף ואולי הפעם רציתי להית יותר בסדר עם מישהו אחר שהוא לא אני כביכול "הקרבתי את עצמי" למען מישהו אחר. גם כאן אין מקום לייסורי מצפון וחרטות קשות. ההחלטה נעשתה וכמו שאומרים "לא בוכים על חלב שנשפך".


ההחלטה במקרה השני הייתה מעמיסה יותר ואולי אפילו כבדה יותר, מההחלטה הראשונה. אבל בפעם הבאה כשאקבל החלטה אהיה מחוזקת וחכמה יותר, אדע להיכן להתכוונן ואיפה לשים בדיוק את האנרגיה שלי. אם לקחת מכאן משהו קטן לגבי ההחלטות העתידיות שלך הרי שיצאתי נשכרת. מוזמנת לשתף את הפוסט


שיר מטפלת הוליסטית וגם מורה לעיסוי שוודי👏

אז אם מעניין אותך ללמוד עיסוי שוודי שהוא הבסיס לכל העיסויים ועליו בנויים כל שאר סוגי העיסוי,

מוזמנת לדבר איתי -שיר - 052-6206662

וואטסאפ - https://goo.gl/feoedv


Comentarios


bottom of page